...

O NÁS

Na trhu pôsobíme od roku 2008, odkedy sme zrealizovali mnohé betonáže anhydritových liatych poterov, betonáže základných podkladových dosiek, nivelácie a iné dokončovacie stavebné práce v rámci interiérov a exteriérov rodinných domov, administratívnych, polyfunkčných a nákupných centier, športových a skladových priestorov. Vďaka širokému spektru skúseností dokážeme našim zákazníkom poskytnúť prvotriedne služby, pričom je pre nás prioritou kvalita a spokojnosť zodpovedajúca predstavám zákazníka.

Pri kvalite treba podotknúť, že okrem odborne a kvalitne odvedenej práce je dôležitým faktorom aj kvalita materiálov, ktoré sú použité. Od čias nášho pôsobenia sme mali možnosť spolupracovať s mnohými dodávateľmi materiálov v rôznych kvalitách. No my sme sa rozhodli škálu dodávateľov zúžiť len na dodávateľov, ktorých úroveň kvality ich materiálov zodpovedá našim kritériám, na základe ktorých sa snažíme zákazníkovi poskytnúť prvotriedne služby.  Dlhodobá spolupráca s vybranými dodávateľmi sa neprenáša len do úrovne kvality materiálu, ktorý používame, ale rovnako má pozitívny vplyv na efektívne prevedenie našich služieb. 

Vďaka mobilnej technológii a pokročilej rozvinutej logistickej sieti poskytujeme naše služby na celom západnom a strednom Slovensku a pohraničí.